MÖBLER / Matsalsgrupper / Matsalsgrupp 13925560
nr 1392 5560
Matsalsgrupp
5 delar, sengustaviansk stil, 2 st ilägg a 30. Diameter: 105, höjd: 74 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 26 april 2021
kl 18:12:52
700 kr
Matsalsgrupp
Kondition: slitage, skador
nr 1392 5560
Matsalsgrupp
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 800 kr |
måndag 26 april 2021 |